Search
  • Etnosfäär

Talvevõlumaa Viljandis“See on uus. See on tulevik. See tuleb ettearvamatutest suundadest ning on alati šokk. See on folkmuusika. Oh jaa, see tõesti on. See on 21.sajandi folkmuusika. Koos on nad loonud tervikliku ja unikaalse kujutluspildi. Kolmenoodilised viisid ja vana lüürika on jäetud alles, kuid raamistik on absoluutselt täiesti uus. Ja see töötab.” Chris Nickson, ajakiri “fRoots” (UK).

Etnosfäär tähistab 25.jaanuaril trio kaheaastaseks saamist suurejooneliselt Pärimusmuusika Aidas. Selleks puhuks tullakse kokku Etnosfääri sünnilinnas Viljandis ning antakse omanäoline kontsert, kuhu on kaasatud talveõrnust, ürgväge ja paras ports vürtsi.

Etnosfäär kui tugevalt visuaalse muusika looja pakub sel kontserdil külastajale lisaks mitmekülgsetele helimaastikele ka silmaga nähtavat maagiat. Spetsiaalselt selleks kontserdiks luuakse talvehõnguline saalikujundus, mis saadab kuulaja muusika saatel erinevatesse sfääridesse rändama. Soovitame riietuda mugavalt. Kes soovib, saab end patjadel ja kaltsuvaipadel mõnusalt tunda.

Kontserdil saab kuulda nii muusikat Etnosfääri debüütplaadilt “A mis tuu om?” kui ka päris uusi senikuulmata lugusid! Kaasa teeb ka Eesti Noorte Segakoor, dirigent Silja Uhs. Meeleolu aitavad luua: Taavo Teras - helimaag Timo Tali - valgusvõlur Kerli Sosi - dekoreerimishaldjas

Etnosfääri kontserdile järgneb tantsupidu VLND Villas, kus saab maailmamuusika ja biitide saatel hommikusse tantsida! Tantsupidu veavad eest ansamblist Trad.Attack! tuntud Tõnu Tubli oma soolokavaga ning DJ-d, kelleks on sel korral ansambel Etnosfäär liikmed, DJ Mur ja DJ Maris Pihlap.


Piletid müügil PILETILEVIS !

0 views

© 2017 Copyright Etnosfäär